homeFORSIDE

Våre ansatte

Tor Harald Kjørsvik Daglig Leder / Salg Executive Director (CEO) Tel. +47 909 97 063 tor@polinor.no
Beate Lund Bach Økonomiansvarlig / Styreleder Chief accountant / COB Tel. +47 938 74 488 beate@polinor.no
Marianne Skistad Prosjektleder Project Manager Tel. +47 926 00 860 marianne@polinor.no
Trond E. Pedersen Prosjektleder / logistikkansvarlig Project- and Logistic manager Tel. +47 959 22 260 trond@polinor.no
Nina Stueland Prosjektleder Project Manager Tel. +47 917 71 326 nina@polinor.no
Steffen Harald Kjørsvik Teknisk Leder Technical Director Tel. +47 452 82 330 steffen@polinor.no
Jørn Henrik Petersen Grafisk rådgiver / Salg Consultant / Sales Tel. +45 60 57 88 14 jp@polinor.no
Ove Andheim Salgs- og prosjektleder Sales and project Manager Tel. +47 905 90 706 ove@polinor.no

Kontaktskjema