homeFORSIDE

Våre ansatte

Tor Harald Kjørsvik Daglig Leder / Salg Executive Director Tel. +47 909 97 063 tor@polinor.no
Jørn Henrik Petersen Grafisk rådgiver / Salg Consultant / Sales Tel. +45 60 57 88 14 jp@polinor.no
Søren Hetland Styreformann / Salgssjef Chairman of the Board Tel. +47 918 38 101 soren@polinor.no
Marianne Skistad Prosjektleder Project Manager Tel. +47 926 00 860 marianne@polinor.no
Heidi Helgerud Prosjektleder Project Manager Tel. +47 971 76 408 heidi@polinor.no
Fredrik Selnes Schei Salgs- og markedsrådgiver Sales advisor Tel. +47 934 31 772 fredrik@polinor.no
Steffen Harald Kjørsvik Grafisk designer / Webutvikler Graphic Designer / Web Developer Tel. +47 452 82 330 steffen@polinor.no
Elisabeth Vik Grafisk designer Graphic Designer Tel. +47 928 58 303 elisabeth@polinor.no
Jo Guribye Grafisk designer Graphic Designer Tel. +47 906 15 619 jo@polinor.no
Trond E. Pedersen Prosjektleder Project Manager Tel. +47 959 22 260 trond@polinor.no
Jan Schaug Grafisk leder Production Manager Tel. +47 911 85 777 jan@polinor.no
Nina Stueland Prosjektleder Project Manager Tel. +47 917 71 326 nina@polinor.no
Beate Lund Bach Regnskaps- og logistikkansvarlig Finance and Logistics Tel. +47 938 74 488 beate@polinor.no
Tore Kristensen Daglig leder - Fagpresse Executive director - Fagpresse Tel. +47 922 31 173 tore@polinor.no
Sissel Bjerkeset Salgs- og markedsrådgiver Sales advisor Tel. +47 922 10 891 sissel@polinor.no
Øystein Edvin Berg Daglig leder - PoliNor Pluss Executive Director - PoliNor Pluss Tel. +47 412 00 242 oystein@polinor.no
Ida Schou Brandis Kunderådgiver - PoliNor Pluss Customer advisor - PoliNor Pluss Tel. +47 412 85 834 ida@polinor.no

Kontaktskjema