Søk

Våre ansatte

Beate Lund Bach

Beate Lund Bach

Regnskaps- og logistikkansvarlig

Finance and Logistics

Tel. +47 938 74 488

beate@polinor.no

Heidi Helgerud

Heidi Helgerud

Prosjektleder

Project Manager

Tel. +47 971 76 408

heidi@polinor.no

Jan Schaug

Jan Schaug

Grafisk leder

Production Manager

Tel. +47 911 85 777

jan@polinor.no

Jo Guribye

Jo Guribye

Grafisk designer

Graphic Designer

Tel. +47 906 15 619

jo@polinor.no

Jørn Henrik Petersen

Jørn Henrik Petersen

Grafisk rådgiver

Consultant

Tel. +45 60 57 88 14

jp@polinor.no

Marianne Skistad

Marianne Skistad

Prosjektleder

Project Manager

Tel. +47 926 00 860

marianne@polinor.no

Nina Stueland

Nina Stueland

Prosjektleder

Project Manager

Tel. +47 917 71 326

nina@polinor.no

Søren Hetland

Søren Hetland

Styreformann / Salgssjef

Chairman of the Board

Tel. +47 918 38 101

soren@polinor.no

Tor Harald Kjørsvik

Tor Harald Kjørsvik

Daglig leder / Salg

Executive Director

Tel. +47 909 97 063

tor@polinor.no

Trond E. Pedersen

Trond E. Pedersen

Prosjektleder / Salg

Project Manager

Tel. +47 959 22 260

trond@polinor.no

Kontaktskjema


Forespørsel skjema


Type trykksak:
Bredde (mm):
Høyde (mm):
Opplag:
Antall sider omslag:
Antall sider innmat:
Gramvekt omslag:
Gramvekt innmat:
Papirtype omslag:
Papirtype innmat:
Farger omslag:
Farger innmat:
Innbinding:
Antall utgivelser pr år:
Heldekk UV-lakk:
Spot UV-lakk:
Maskinlakk (ferniss):
Send meg pris:
Ta kontakt med meg:
Jeg ønsker et møte:
Antatt produksjonsstart:
Andre opplysninger: